Naszą siłą są ludzie

Kariera w J.T.C. SA

J.T.C. Spółka Akcyjna jest firmą o ponad-25-letniej działalności w sektorze energetyki, poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników, zapraszamy do współpracy.

Elektromechanik - Kędzierzyn-Koźle

Firma J.T.C. Spółka Akcyjna z siedzibą w Będzinie zajmująca się projektowaniem oraz budową systemów automatyzacji i zasilania elektrycznego dla obiektów i instalacji przemysłowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Miejsce pracy:

  • Elektrownia Blachownia w Kędzierzynie Koźlu

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń elektroenergetycznych
  • udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach instalacji elektrycznych

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektromechaniczne, automatyczne) lub zawodowe o profilu elektrycznym
  • praktyczna wiedza w zakresie naprawy i montażu urządzeń elektrycznych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zagadnieniami utrzymania ruchu, serwisie urządzeń elektrycznych
  • zdolności manualne
  • mile widziane będą uprawnienia SEP z grupy 1, 2 lub 3
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • premię prowizyjną bez górnych ograniczeń oraz gwarantowaną płacę zasadniczą,
  • pracę pełną wyzwań i ciekawych projektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • miłą i przyjazną atmosferę w zgranych zespołach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez J.T.C. S.A.P z siedzibą w Będzinie.

Elektromechanik - Dąbrowa Górnicza

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

  • Elektrociepłownia EC Nowa w Dąbrowie Górniczej

  • utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń elektroenergetycznych w zakresie automatyki i mechaniki.
  • udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach instalacji elektrycznych.

  • wykształcenie średnie techniczne (elektromechaniczne, automatyczne) lub zawodowe o profilu elektrycznym,
  • praktyczna wiedza w zakresie naprawy i montażu urządzeń elektrycznych i AKPiA,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zagadnieniami utrzymania ruchu, serwisie urządzeń elektrycznych i AKPiA,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność czytania projektów technicznych,
  • mile widziane będą uprawnienia SEP z grupy 1, 2 lub 3,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Kosztorysant w branży elektrycznej i automatyki (AKPiA) - Tarnów

OPIS STANOWISKA:

- analiza dokumentacji technicznej, P&ID, SIWZ,

- sporządzanie kosztorysów ofertowych,

- przygotowywanie zestawień potrzebnych materiałów,

- kontakt z producentami materiałów i dokonywanie zamówień,

- przygotowywanie ofert technicznych w branży elektrycznej i AKPiA.

WYMAGANIA :

- wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie:

  • Pakietu Office (zwłaszcza Exel i World)
  • Norma PRO, Zuzia
  • Auto CAD

- praktyczna umiejętność szacowania kosztów realizacji branżowej,

- znajomość rynku materiałów, dostawców i podwykonawców,

- bieżący monitoring akcji przetargowych na platformach zakupowych wiodących Inwestorów   rynkowych.

WYMAGANIA DODATKOWE:

- Wykształcenie: min. - średnie techniczne o profilu elektrotechnicznym lub automatyki,

  preferowane- studia wyższe inżynierskie o kierunku elektrotechnika, elektryka, automatyka

- mile widziane min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kosztorysowania,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość języka obcego w mowie i piśmie,

- dobry stan zdrowia.

- dyspozycyjność,

PREFEROWANE CECHY CHARAKTERU:

- analityczne myślenie,

- komunikatywność,

- uczciwość,

- rzetelność,

- obowiązkowość,

- samodzielność,

- skrupulatność w działaniu,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

WARUNKI PRACY:

Miejscem pracy jest biuro w Tarnowie.

Czas pracy zasadniczo odbywa się w systemie 8 - godzinnym.

Możliwe są wyjazdy na wizje lokalne niezbędne do rzetelnej wyceny.

OFERUJEMY:

- interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

- przyjazną i rodzinną atmosferę pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.

CV w wersji PDF lub edytowalnej proszę składać na adres e-mail: aneta.watroba@jtcsa.com.pl,

W przypadku pytań, prosimy o kontakt tel.: 535 179 623.